Het Cloud team van TeamValue reisde af naar het Azure & AI Lowlands evenement. Benieuwd? Ze schreven een recap van het festival.

Back to the 80’s! - Recap Azure & AI Lowlands

Cloud & Schaalbaarheid
October 25, 2024
Table of contents
Who you gonna call?
Contact opnemen

No items found.

Een van de hoogtepunten voor ons was de sessie over GitHubautomation. Deze sessie bevestigde dat we al jarenlang op de juiste weg zittenmet onze Golden Path propositie, waar automation (‘One Button Deploy’) eenessentieel onderdeel van is, maar ook dat ons Golden Path uitstekend toepasbaaris wanneer je GitHub gebruikt. Een ander hoogtepunt was de ‘onder de motorkap’sessie over large language models en ChatGPT. Tof om een inkijkje te krijgen in de inner workings van ChatGPT en tezien hoe de motor onder vele GPT-gerelateerde modellen eruit ziet!

Natuurlijk konden we ook niet wegblijven bij de retro voertuigenvan the A-team, Knightrider en uiteraard Ghostbusters! Want: who are you gonnacall? TeamValue!

Azure & AI Lowlands was een toffe ervaring! We hebben niet alleen veel geleerd, maar ook enorm van de gelegenheid gebruik gemaakt om als Cloud team veel plezier te maken.  

Kom jij ons Cloud team versterken als Azure Developer of Azure Solutions Architect? Neem contact op met Courtney op +31 38 20 22 306.

Kahn Aksu
Hans Borkent
Gert-Jan Bos
Sammie Woof Woof
Anouchka Cnossen-Oudhof
Michelle Voortman
Albert van Nijhuis
Franka Juta
Ilse Kooning
Cheryll Vahl
Simon de Vries
Ton Hilhorst
Linda Lievestro
Jessaja ter Steeg
Jogchum Hofma
Joost-Jan Huls
Joeghanoe Bhatti
Mehmet Gök
Corien Gruppen
Dorien Morselt
Jaap Meems
Stephan Stavasius
Anton Cnossen
Anne Versteegh
Marco van der Steijle
Xander Kuiper
Jashanjot Singh
Courtney Leepel
Pamir Ahrary
Evelyn Ferenczy
Matthew van Piggelen
Christian Sinke

Even kletsen?

Heb je een uitdaging op het gebied van data, cloud of IT-transformatie? We denken graag met je mee. Neem vrijblijvend contact met ons op.